تجربه یکی از دوستانی را که قبلا ریکی را آموخته ، برای شما ارسال میکنم.

 

امیدوارم که از ایمیلهای گروه بهره ببرید


++++++++++++ +++

سلام،
دوست داشتم تجربیاتم رو به دوستان گروه بگم، البته انقدر تجربه قشنگ زیاد دارم که اگه می خواستم همشو بگم خیلی طولانی میشد.
قرار بود تا 3 هفته دیگه پام که در ورزش آسیب دیده بود رو جراحی کنم ، برای همین دوست داشتم ریکی رو یاد بگیرم که به کمکم بیاد ولی به دلیل مشغله کاری زیاد و مسافرت های پی در پی وقت نکردم قبل از جراحی همسو بشم. ولی از طریق اینترنت با استاد جعفری در ارتباط بودم و هرشب از راه دوراز ایشون انرژی دریافت می کردم. باور کردنی نبود چون پای من با پیش بینی دکترم باید حدود 3 ماه توی گچ می موند تا خوب بشه ولی دکترم با تعجب با دیدن عکس هام بعد از 26 روز گفت به طور معجزه آسایی خوب شدم و باید گچ رو باز کنم که این موضوع حاصل انرژی از راه دور استاد جعفری بود..
منم که قدرت انرژی رو هر شب احساس می کردم به ریکی ایمان آوردم و با همون پای تازه از گچ در اومده به همراه پدرم به اولین جلسه 5شنبه اومدم و خانم جعفری و دیگر دوستان به من انرژی دادن و با هم مراقبه کردیم . خانواده و مخصوصا  پدرم که بهبودی سریع منو می دید اونم اعتقاد پیدا کرد و به همه جلسات می اومد و کلی شاداب و سبک می شد. پدرم سالها بود که ناراحتی عصبی داشت و این جلسات تاثیر بسیار خوبی روی اون می گذاشت ، منم هم که هر روز از لحاظ روحی و جسمی بهتر و بهتر می شدم.
 من و پدر بعد از دو هفته درکلاس ریکی یک و دو شرکت کردیم و هر دو همسو شدیم که این بهترین اتفاق زندگی هر دوی ما بود.
الان که دارم می نویسم باورم نمیشه پدر که مدتها درون گرا ، کم حرف و عصبی بود در مدت سه هفته کاملا عوض شده و به همه انرژی میده، با همه مهربون شده و کاملا آروم و برون گرا شده و خیلی روی اعصابش کنترل پیدا کرده.
 من واقعا خوشحالم که اینهمه پر انرژی شدم و هر روز اتفاقات خوبی برام می افته و هر روز احساس می کنم یک قدم به خدای عزیزم نزدیک تر شدم. تا حالا درک نمی کردم دوستی با خدا یعنی چی، نمی دونستم عاشق خدا بودن و او رو هر لحظه کنار خود دیدن یعنی چی. نمی فهمیدم توکل و توسل به خدا کردن چقدر مفید و نیرو بخشه. تا حالا به همه چیز فکر می کردم بجز رضایت خدا. شکرش می کنم که این راه رو پیش روی من گذاشت.
باورم نمی شه وقتی دستم رو به سمت هر مریضی می برم می گه دردم از بین میره . وقتی به کسی انرژی می دم می گه خیلی بهتر شدم.
خدایا بابت همه چیز ازت ممنونم.
از نور و انرژی الهی متشکرم.
از راهنمایان معنوی که مارو یاری می کنن ممنونم.
از اساتید محترم مخصوصا خانم جعفری که سینه به سینه این علم رو منتقل می کنن متشکرم.
 **Mohammad Eskandari